65_main

Відтепер в Україні скасовані будь-які обмеження на оформлення закордонного паспорта, зокрема, не потрібна довідка про несудимість, що значно прискорить оформлення документів.

Про це повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України, передає Корупція.Інфо.

"Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" змінена стаття 6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України". Тепер, обмеження на виїзд за межі території України не стосуються оформлення паспорта для виїзду за кордон", – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що при оформленні закордонного паспорта міграційна служба надалі не перевірятиме, чи немає у громадянина обмежень на виїзд з України. Це не тільки прискорить внутрішні процеси оформлення документів, а й зменшить навантаження на працівників міграційної служби.

"Таким чином, будь-яку пропозицію оформити довідку про несудимість для оформлення закордонного паспорта є не тільки незаконним, а й немає ніякого сенсу в контексті процедури оформлення документа", – додали в Міграційної службі.

Як повідомлялося, ДМС почне оформлення документів на отримання нових паспортів громадянина України у вигляді ID-карток з 11 січня 2016 року.