Кабінет міністрів призначив виконуючу обов'язки голови Харківської ОДА Юлію Світличну губернатором області, передає Корупція Інфо.

Рішення підтримали одноголосно.

4 жовтня Світлична отримала найвищу оцінку від Конкурсної комісії Нацагенства у справах держслужби. Вона набрала 17.82 бали. Друге місце у Сергія Мельника – 12.82 бали. Сергій Кадигроб набрав 8.66 балів і посів третє місце.

29 серпня президент Петро Порошенко призначив Світличну виконувачкою обов'язків голови Харківської облдержадміністрації. Замінила на посаді Ігоря Райніна. Він очолив Адміністрацію президента.

Світлична народилася в місті Вовчанськ на Харківщині. Отримала дипломи по спеціальностях "міжнародна економіка" й "механізми державного управління". Обидва – з відзнакою. Володіє англійською і польською мовами.

Працювала у центрі "Охорона праці". Його засновники – Лев і Анна Райніни – батько й дружина нинішнього керівника Адміністрації президента. Була заступником директора меблевої фабрики. У обласній держадміністрації працювала у відділах, які курував Райнін. Він тоді був заступником губернатора. У листопаді позаторік Райнін перебрався в адміністрацію Порошенка. Світличну підвищили до заступника голови ОДА.

На місцевих виборах 2015-го пройшла у обласну раду від "Блоку Петра Порошенка". Очолила фракцію.

Незаміжня, дітей немає. Займається великим тенісом. Любить рожевий колір і ділові костюми світлих тонів.