бурш

ДП «Укрбурштин» передало до правоохоронних органів документи на 2,6 тонни бурштину, в незаконному видобутку якого його звинувачують у Міністерстві внутрішніх справ. Державне підприємство сподівається, що кримінальне провадження буде закрите.
Про це на брифінгу в Укрінформі розповіла керуюча санацією держпідприємства Олена Левкович, передає Корупція.Інфо.

«Ми передали правоохоронним органам всі документи, які у нас були з даного приводу. Правоохоронці провели обшуки і допити в усіх компаніях, які згідно з договорами працювали з нами, опитали працівників геологічних компаній. Маю надію, що найближчим часом правоохоронці з'ясують усі необхідні факти і закриють кримінальне провадження», – сказала вона.


Левкович розповіла, що ДП «Укрбурштин» має всі документи щодо вилученого правоохоронними органами бурштину. Згадані 2,6 тонни бурштину-сирцю видобуто законно.

«Після рішення суду ми будемо просити повернути нам 2641 кг бурштину-сирцю», – додала вона.
 


Нагадаємо, 4 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що спеціальна група міліції у Рівненській області затримала понад 2,5 тонни незаконно добутого бурштину, готового для постачання за кордон. Бурштин був заарештований Рівненським судом до кінця розслідування.