Українське державне підприємство "Укрхімтрансаміак" (УДП "УХТА") припинив трудові відносини з в. а. директора підприємства Олександром Усенком, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вибух в центрі Києва: з’явилися приголомшливі подробиці (ФОТО)

На посаду в. а. директора призначений Ігор Трегубенко, заступника директора з виробничо-технічних питань. Про це повідомили в прес-службі підприємства, коментуючи подробиці відновлення транзиту аміаку виробництва ВАТ "Тольяттіазот" (ТоАЗ) по території України. За інформацією, наданою підприємством, рішення про відновлення транзиту було прийнято на урядовому рівні після детального вивчення ситуації, позицій сторін та особливостей роботи УДП "УХТА" Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

"Рішення (про відновлення транзиту – Ред.) мотивоване тим, що УХТА має договірні зобов'язання перед ТоАЗ з транзиту аміаку, які є обов'язковими для виконання … Зараз УДП "Укрхімтрансаміак" зосереджує всі зусилля на відновлення ефективної роботи підприємства і виконання контрактних зобов'язань з метою забезпечення подальшого сталого розвитку компанії, зростання надходження до держбюджету України", – відзначили в "Укрхімтрансаміак".

Нагадаємо, 3 лютого 2017 року УДП "Укрхімтрансаміак" відновило транзит аміаку виробництва ВАТ "Тольяттіазот" по території України. Транзит було припинено 23 грудня 2016 року через фінансові суперечки сторін.