Деякі речі чомусь виявилися поза увагою суспільства, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вона вже 10 років сидить на них”: знайомий родини Зайцевих розповів інформацію про Олену і що відбувається в її сім’ї

Корінь зла харківської трагедії, яка сколихнула всю країну, насправді криється не тільки у загрозі "відмазати" винуватицю ДТП Олену Зайцеву. Основна причина смертей невинних пішоходів у її родині. Саме вони дозволили доньці відчути себе господаркою життя, тоді як сама вона не знає про реалії звичайних людей анічогісінько.

Принаймні, такої позиції дотримується відомий український блогер Юрій Романенко. На своїй сторінці у Facebook він запевнив: ніхто досі не звернув увагу на те, за яким сценарієм вона виховувалася.

Замість того, щоб дати дівчині гідну освіту (ресурси еліти це дозволяють), вони купили їй дорогезне авто, віддали до звичайного харківського університету, не надто переймаючись її людськими якостями та рівнем отриманих знань.

Звідси і безвідповідальність по відношенню до життя, здоров'я людей та елементарних правил поведінки. І не тільки на дорозі.

"Батьки цілком могли замість "Лексуса" проплатити навчання в хорошому європейському чи американському університеті. Однак вони вважали за краще віддати своє чадо на соцфак у ХНУ і посадити на "Лексус". …реально не розуміють, що хороша освіта значить набагато більше, ніж матеріальні цяцьки, якими вони обважують своїх недорозвинених чад. Тому що самі глибоко деформовані і недорозвинені", – підкреслив Романенко.

Користувачі мережі з блогером погодилися, але натякнули – навіщо Зайцевій освіта, якщо вона вже живе у заможній родині. Адже такі випадки вседозволеності категорії молоді, яку прийнято називати позаочі "мажорами", на жаль, не рідкість в нашій країні. Тому ніхто не дивується, що винуватиця аварії навіть не усвідомлює всієї суті свого вчинку.