Вчора біля супермаркету "Дастор" невідомі пострілами увірвалися у двір циган.

Як стверджує депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват, голова циганської сім'ї виявився учасником бойових дій в АТО, передає Корупція.Інфо.

Про це депутат повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук.

"Всі події, що сталися з вулиці Шевченка у дворі будинку циганської родини, куди ввечері зайшли четверо або п'ятеро молодих людей, які були нетверезими або перебували під дією наркотичних речовин. Ці особи почали погрожувати фізичною розправою циганам, які в той час були на подвір'ї. били жінок, главу сім'ї. Діти в той час бігли в кімнату. Один з хлопців витягнув пістолет і вистрілив кілька разів у повітря і в бік циган.

Глава сім'ї виявився учасником бойових дій в АТО. Тільки після того, як жінка винесла його посвідчення, молоді люди, очевидно, злякалися і втекли геть. Очевидно, що ці особи знали, що в цьому будинку проживають саме цигани і цілеспрямовано пішли на такий конфлікт.

За цей час і жінки, і діти перебувають у важкому психологічному стані, вони пережили шок від дій цих хлопців. Відразу на місце події прибули швидка допомога на наряд поліції ", – зазначив депутат.