Учора близько 15:30 до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що у закинутому приміщенні старого аптечного складу на вулиці Петра Лодія в Ужгороді знайшли тіло людини.

Як повідомили у відділі комунікацій поліції Закарпатської області, на місце події одразу прибули правоохоронці, які з’ясовують обставини.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

За словами поліцейських, на тілі людини немає видимих ознак насильницької смерті. 

Ймовірно, людина загинула від повішення чи удушення. Тому є припущення, що це був або нещасний випадок, або самогубство.

Нагадаємо, у суботу, 13 жовтня, в Києві було знайдено тіло, імовірно, самогубці. Він помер від вогнепального поранення в голову в будинку 2/27 на бульварі Праці, однак поряд з тілом пістолета не знайшли.

За попередньою інформацією, поруч з тілом чоловіка виявили передсмертну записку. Судячи з неї, останні слова були написані 12 жовтня.У ній він написав, що в зв'язку з хворобою через постійних болів він не може жити далі. Дана записка була написана ще в серпні – про це свідчила проставлена ​​дата. Але під підписом чоловіка була ще приписка. У ній написано: "На жаль, крім дати змінити нічого не можна".