Народний депутат України від "Народного фронту" Сергій Пашинський володіє розкішними маєтками і є партнером у будівництві елітного котеджного містечка недалеко від Києва.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів телеканалу Zik, передає Корупція Інфо

Як йдеться в сюжеті, Сергій Пашинський проживає в розкішному маєтку в селі Хлебче Васильківського району Київської області. Загальна площа будинку становить 1200 кв. м. Однак офіційно власником житла є дружина нардепа.

Крім того, з родиною Пашинського пов'язують зведення котеджного містечка "Хутір Ясний" в селі Лісники Київської області.Будівництвом і продажем елітного житла керує Віктор Сіненко – бізнес-партнер Сергія Пашинського. Сестра дружини Пашинського Тетяна Этенко, проживаючи в селі Гора Бориспільського району Київської області, теж володіє маєтком, який неможливо було б побудувати на задекларовані нею доходи.

У своєму розслідуванні журналісти простежують зв'язок між станом Этенко і її роботою в 2009 році на Житомирської кондитерської фабрики "Житомирські ласощі", де зараз робляться спроби рейдерського захоплення.

"Будучи трудоустроенной Пашинським на посаду юриста фабрики, Этенко входила в наглядова рада підприємства, зважаючи власником 15 відсотків акцій, які за фактом належали нардепу", – уточнюється в сюжеті.

Саме через неї Він намагався незаконно збільшити свою частку володіння фабрикою з 15% до 50. Коли це не вдалося, нардеп вимагає, щоб його 15% були виплачені грошима. За словами голови наглядової ради фабрики Ігоря Бойка, тоді Пашинському заплатили близько $10 млн доларів. Однак у 2015-му, отримавши більше впевненості у власних силах і можливостей уникнути покарання, народний обранець вирішив привласнити кондитерську фабрику.

"Для досягнення цієї мети Він не гребував жодними методами. Зокрема, мова йде про використання сфальсифікованих документів про реєстрацію нового керівництва на їх основі, незаконному задоволення судом позову міноритарія про призупинення діяльності підприємства і про створення фіктивного ЗАТ", – йдеться в матеріалі.

Однак вершиною такої "підприємницької" діяльності стала атака на фабрику під час новорічних свят кількох сотень озброєних бандитів, знищення майна, грабіж. Рейдерський напад обійшлося ВАТ "ЖЛ" в десятки мільйонів гривень і загрожує втратою робочих місць майже двом тисячам працівників.

Сам Він, незважаючи на такі серйозні звинувачення, уникає будь-яких коментарів щодо згаданого конфлікту. Журналістам не вдалося поговорити навіть про законотворчої діяльності депутата, незважаючи на його обіцянку дати інтерв'ю на цю тему.

Прес-служба нардепа теж обмежився обіцянками.