В мережі 8 травня оприлюднили посмертний аналіз крові вокаліста групи The Prodigy Кіта Флінта. За інформацією експертів, у його крові знайшли кокаїн, кодеїн та алкоголь.

Надмірне вживання кокаїну, алкоголю та кодеїну, який вважається сильнодіючим знеболювальним, при тривалому використанні могли призвести до летального наслідку, повідомляє BBC. Є припущення, що Кіт Флінт спочатку прийняв наркотики з ліками, після чого запив їх алкоголем.

У своєму висновку судмедексперт також зазначила, що незважаючи на те, що Флінт дійсно прийняв кодеїн з алкоголем, "ніхто не знає, що в той момент творилося в голові у Кіта". Вона припускає, що Флінт міг "просто дуріти, але в якийсь момент його поведінка вийшла з-під контролю".

Відтак, у виданні The Sun пишуть, що ніхто наразі немає жодного підтвердження, що Кіт Флінт хотів вчинити самогубство. Самі ж музиканти та близькі музиканта досі оговтуються від втрати і 7 травня залишили на сторінці The Prodigy Twitter допис, де порадили всім, хто бореться з депресією, залежністю або наслідками самогубства "не мучитися мовчки".