Чергова медсестра Івано-Франкової районної лікарні № 3 (Яворівський район Львівської області) повідомила по телефону райвідділ міліції про те, що в селі Добростанах, у своєму будинку до приїзду швидкої медичної допомоги раптово помер громадянин 1992 року народження.

Виїздом на місце події було встановлено, що уночі під час сімейної сварки, кухонним ножем спричинив собі колоту рану шиї, намагаючись вчинити суїцид. Як було встановлено, у цього чоловіка це вже була не перша спроба покінчити життя самогубством. Про це повідомив сьогодні, 26 червня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівського РВ ГУ МВСУ в Львівській області, передає Корупція.Інфо

Також в Яворівський райвідділ міліції надійшло повідомлення  про те, що в м. Новояворівську, за місцем проживання, у ванній кімнаті виявлено труп громадянки 1983 року народження.

Виїздом слідчо-оперативної групи було встановлено, що  єінка (хворіла епілепсією), зачинила із середини вхідні двері в квартиру, зайшла у ванну кімнату, зачинившись з середини, вчинила самогубство, завдавши собі ножові удари по тілу.