Російські ЗМІ, зокрема агентство «Супутник», в Естонії відносять до «ворожої пропаганди»

Про це заявив прем’єр-міністр цієї балтійської країни Юрі Ратас

«Останнім часом ворожа пропаганда і дії, спрямовані проти демократичного суспільства, набрали сили, і ознаки цього ми бачимо багато де в світі. На жаль, і в Естонії», – зазначив він.

За його словами, «Супутник» не є незалежним ЗМІ і не слідує «добрим традиціям журналістики», а публікує інформацію «часто наполовину або в зміненому вигляді».

«Європарламент назвав «Супутник» в своїй резолюції «псевдоновинним агентством», – нагадав Ратас.

Тому, зазначає прем’єр, члени уряду і держустанови не дають інтерв’ю «Супутнику». Про це, зазначимо, Ратас говорив, коментуючи інтерв’ю депутата-центристки Ольги Іванової цьому агентству. «Сьогодні в телефонній розмові я повідомлю про це депутату Рійгікогу (парламенту, – Ред.) Ользі Івановій», – підкреслив він.

Нагадаємо, Іванова 9 травня поклала квіти і поспілкувалася з прокремлівськими журналістами. Вона цього і не заперечує. «У мене запитали, чому я сюди прийшла і що цей день для мене значить. Мені здається, член Рійгікогу зобов’язаний спілкуватися зі ЗМІ, незалежно від того, які це ЗМІ», – сказала Іванова.

В свою чергу, ця новина неабияк збісила відому російську пропагандистку, головного редактора телеканалу Russia Today, міжнародного інформаційного агентства “Росія сьогодні” та інформаційного агентства Sputnik Маргариту Симоньян.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

“Начальник департаменту комунікацій уряду Естонії вперше офіційно повідомив про заборону чиновникам усіх рівнів спілкуватися з журналістами Sputnik і надавати будь-яке сприяння. У них і брошурка з інструкціями на цю тему є”, – написала пропагандистка.

За словами Симоньян, начальник департаменту комунікацій уряду Естонії мотивував заборону тим, що “Росію сьогодні” вони за ЗМІ не вважають.

Ця новина не аби як порадувала українських користувачів Мереж, які зазначають що такі новвоведення потрібно ввести і в Україні. Пропагадистським журналістам, на нашій території не місце.