хабар

Начальнику виправної колонії майору внутрішньої служби "світить" до 10 років позбавлення волі через хабар.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Згідно із повідомленням, він за 30 тисяч гривень вирішував питання щодо не притягнення до кримінальної відповідальності засуджених за скоєні правопорушення під час відбування покарання.

"Начальникові колонії стало відомо, що засуджений під час відбування покарання вчинив крадіжку металу зі складу, розташованого на території установи. За вирішення питання щодо не притягнення до кримінальної відповідальності засудженого та не погіршення в подальшому умов відбування покарання службовець забажав отримати певну винагороду", – розповіли правоохоронці.

 У міліції додали, що впродовж серпня 2015 року посадовець отримав 4 частини неправомірної вигоди, відповідно: 1 сума – 5 тис. грн; 2 – 4 тис. грн.; 3 – 5 тис. грн та 4 – 3,5 тис. грн.

Однак 1 вересня працівники управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Запорізькій області під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій затримали корупціонера в момент отримання останньої частини неправомірної вигоди у сумі 300 доларів США та 2 800 гривень. Всього задокументовано 5 фактів одержання неправомірної вигоди посадовцем на загальну суму 27 500 гривень, додали в прес-службі МВС.

Грошові кошти було вилучено, правопорушника затримано, а за даним фактом прокуратурою Запорізької області відкрито кримінальне провадження.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.