Професійний опозиціонер Юлія Тимошенко має стабільно високі президентські рейтинги. Цього разу, вона вирішила підключити до своєї команди інтелектуалів, запустила різні теми,  наприклад таку як новий суспільний договір, зміни до Конституції. 

Про це зазначив політолог Олександр Кочетков.

На його думку, саме Юлія Тимошенко задала тренд цієї виборчої кампанії. З подачі лідера «ВО« Батьківщини »всі потенційні кандидати в президенти заговорили про зміни до Конституції, тому що зрозуміли, що це безпрограшна тема.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Політолог зазначив, що сьогодні виникає головне питання, яке цікавить журналістів і громадськість, що може завадити лідеру електоральних симпатій Тимошенко, як свідчать результати соціологічних опитувань, здобути перемогу на виборах?

Зараз більшіть політологів вже заявляють, що саме «темна конячка» Святослав Вакарчук може стати секретною зброєю, спрямованою проти Юлії Тимошенко. Саме його участь може підкосити рейтинг Тимошенко і дати чинному президенту Порошенко здобути перемогу.

Нагадаємо, лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук на конференції YES в Києві розповів про плани у політичній кар'єрі. Він не став «розкривати карти», проте пообіцяв, що дасть розгорнуту відповідь на всі питання трохи пізніше. Він прямо не відповів, чи стане балотуватися на пост президента, але зізнався, що хоче змінити Україну на краще.

«27 років наші політики займаються політикою – і що ми бачимо? .. Вони крадуть! Їх словами можна сказати: «Нехай музиканти співають, а ми будемо продовжувати красти …». Скажіть: що мені в такій ситуації залишається робити? »- зазначив він. Вакарчук висловив думку, що «люди, яким довіряє суспільство, повинні взяти владу в свої руки».

Що ж, опитування громадської думки, здатні фіксувати позиції потенційних кандидатів в президенти України, більшість віддають пальму першості Юлії Тимошенко. Її головним суперником, очевидно, буде Петро Порошенко, хоча останнім часом в передвиборних рейтингах він не завжди значиться навіть у трійці лідерів. Однак списувати з рахунків Петра Олексійовича ще рано, він поки лише готується до сутички за владу і ще не використовував усі свої можливості. Шанси на перемогу є і у третьої сили. На цю роль можуть претендувати екс-міністр оборони, лідер партії "Громадянська ініціатива" Анатолій Гриценко і нові обличчя української політики, зокрема, популярний співак Святослав Вакарчук.