Дівчинці потрібне нове лікування

10-річній Заболотній Валерії ще від 2015 року доводиться проходити важке випробування у боротьбі за власне життя.

Її історія хвороби почалася з сильного головного болю, нудоти, блювання і судом. Перші ж результати МРТ показали, що у дитини гідроцефалія (рідина накопичується навколо головного мозку). Її перевели до Києва для проведення шунтування, але стан дівчинки і далі погіршувався.«Дійшло до того, що у дитини відмовили ноги. Нас знову направили на обстеження і повідомили, що у Валерії пухлина в хребті. Нас перевели в Київ у нейрохірургію. Зробили операцію з видалення пухлини і сказали продовжити лікування хіміотерапією», – розповідає мама Валерії.

Валерія уже пройшла 22 блоки хімії та променевої терапії, та хвороба ще не відступає. Лікування потрібно продовжити, але у батьків дівчинки вже закінчились кошти.

«Ми вирішили звернутися у клініку в Стамбулі для визначення подальшого лікування. Нам прийшов результат, що потрібно летіти туди на обстеження. Клініка виставила нам рахунок на обстеження 11000 долларів, для звичайної сім'ї – це немаленька сумма. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей допомогти врятувати нашу донечку», – каже мама Лери.

Реквізити для допомоги:
Заболотна Леся Вікторівна

ПриватБанк: 4149499640562516

https://www.facebook.com/groups/2324933227830995