Лідер партии “Слуга народу” Дмитро Разумков запевняє, що під час навчання в Трускавці ніхто з новообраних нардепів не розслабляється.

Про це він сказав журналістам “Української правди” у Трускавці у середу.

На запитання, чи вірить він, що за тиждень можна чогось навчитись, Разумков відповів: ” Не тільки вірю, я в цьому впевнений”.

“Тут є ряд завдань, які ми ставимо. Навчання. Люди вчаться, і це видно. Ніякого “разслабону” не помічаю. Графік більш ніж щільний. Я впевнений, що це не останній наш семінар. Які будуть інші, подивимося. Можливо якщо б вони вчилися (представники колишньої влади, – УП), то не залишали за собою ті показники, які є”, – сказав він.

“Друге завдання, яке ми поставили, – формування команди. Не було в історії країни такий великий фракції, яка за такий короткий проміжок часу набрала б таку велику кількість “багнетів”, в хорошому сенсі цього слова. Я впевнений, що через тиждень всі всіх знатимуть. І по імені, і в обличчя”, – додав він.

За словами Разумкова не всі кандидати змогли приїхати на навчання.“(Навчаються – ред.) десь 265-270. До нас, припустимо, не потрапив Руслан Стефанчук. Він – в Києві. Займається діяльністю в якості представника президента у Верховній Раді. Якщо говорити з обраних народних депутатів, то не приїхали максимум 4 людини. Ми запросили ще тих, хто далі є в списку, але поки знаходиться в резерві. На той випадок, якщо хтось із обраних депутатів піде потім у виконавчу владу”, – розповів Разумков.

Варто зазначити і про перепалку в соціальних мережах! Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що вартість навчання майбутніх народних депутатів від партії “Слуга народу” в готелі Rixos у Трускавці Львівської області може коливатися від 10 до 20 млн грн. Глава політсили Дмитро Разумков сказав, що поки не може назвати точну вартість цього заходу.

Глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков сказав у коментарі “Українській правді”, що міністру інфраструктури Володимирові Омеляну краще зайнятися реалізацією проєкту Hyperloop, ніж рахувати, скільки грошей “Слуга народу” витратила на навчання майбутніх народних депутатів від політсили.

Він зазначив, що поки не може назвати, у скільки обійшовся партії тренінг, але запевнив, що всю інформацію буде оприлюднено у звітах політсили, які подадуть у Національне агентство з питань запобігання корупції.

“Якщо ми говоримо про підрахунки Омеляна, то, я думаю, йому є чим зайнятися, принаймні поки що як міністру інфраструктури. Наприклад, закінчити проєкт Hyperloop”, – сказав Разумков.‡агрузка...