У Черкасах активіст обписав фонтан, протестуючи проти корупції та зоофілії.

Своєрідну акцію "Допоможи корупціонеру!" влаштував 18 листопада на площі перед Палацом дитячої творчості активіст та художник Олександр Дувінський, повідомляє Корупція. Інфо

Його імпровізація зібрала чимало містян і водночас додала клопоту правоохоронцям, а також міській владі.

697547

Спонукала до акції інформація, оприлюднена у ЗМІ про те, що на фонтан витратили 400 тисяч гривень, однак аналогічні варіанти вартують значно менше – 120 тисяч.

Тож решта – 280 тисяч гривень – розійшлися по кишеням чиновників, вважає Олександр Дувінський. Художник, у свою чергу, обіцяє, що зробить із фонтану витвір мистецтва, мовляв, у корупціонерів для цього не вистачило креативу.

577124Окрім фінанансового аспекту, вказує активіст і на оздоблення фонтану, а зокрема на янголів та дельфінів. Це все він називає не інакше як зоофілією.

Тож, озброївшись різнокольоровою фарбою та кісточками, він обписав фонтан. На ньому залишив підпис: "Тепер це коштує 400 тисяч гривень".

У той же час черкащани, які стали свідками акції, обурюються такому перфомансу і сварять активіста, що той псує майно міста.

"Ну давайте й ми будемо обписувати людей, які нам не подобаються", – гнівно заявляють черкащани.

Не допомагають і аргументи Наталії Вернидуб про те, що стиль бароко, в якому виконано фонтан, вже давно застарів.

772656

Згодом з’ясувати обставини на місце події нагодилися й патрульні. Слідчі, які теж прибули на площу, давати коментарі відмовилися.

Зрештою на площі залишаються лише перехожі, які з подивом зупиняються та розглядають результати творчої непокори художника-активіста.