53-річна Ірина Луценко, дружина генерального прокурора, вона ж переможниця десятої Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття" може претендувати на звання ікони стилю в українській політиці. Кожен її вихід у світ – це демонстрація нового брендового одягу за чималі гроші.

На вихідних Ірина з чоловіком Юрієм відвідала джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest у Львові. Це там де, Андрій Богдан, голова Офісу президента, засвітив свою подружку, а Михайло Саакашвілі – валявся на траві. Пані Луценко слухала музику в модній накидці від українського бренду.

"Джаз – це радість і свобода вираження, витончене сприйняття і насолоду життям, це любов! Джаз – це стан душі, це професіоналізм, у якого немає меж", – написала Ірина у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook, а "Страна" розглянула її наряд.

Ірина Луценко була в білій футболці, джинсах і яскраво-жовтих туфлях. А образ доповнила легкою накидкою.

Як виявилося, дружина генпрокурора вибрала вишиту довгу мантію від дизайнера Юлії Магдич, в платті якої виходила на минулому тижні.

Цей виріб сам виробник називає "паркою", хоча зазвичай парка – це довга тепла куртка, як правило, з капюшоном.

Одяг з весняної колекції 2018 року і називається Рansies (квіти "братки" – англ). Парка виконана з 100% органзи і вартує $ 4900. або 128 380 гривень за курсом НБУ на 02.07.2019 року.

Шити виріб за індивідуальним замовленням будуть близько трьох тижнів. По Україні – доставка безкоштовна.