За словами відомого українського журналіста, він би запросив всіх мерів, у кого 50% і вище, в центральну владу країни.

Відомий український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон висловився щодо результатів місцевих виборів в Україні. Своїми думками він поділився в ефірі одного з українських телеканалів.

Гордон також розповів про те, що б він зробив з тими мерами, які набрали під час виборів 50% голосів і більше. За його словами, він би запросив всіх цих людей до центральних органів влади.

Він вважає, що якщо меру вдалося навести порядок в своєму місті, значить потрібно робити так само на загальнодержавному рівні.

За словами Гордона, він би уважно стежив за тим, яким чином мерам, які набрали 50 і більше відсотків, вдалося це зробити і в чому полягає секрет їх перемоги.

“Якби я був владою, я б відразу подивився, хто набрав більше 50% в містах. І всіх цих людей запросив би в центральну владу, в управління країною. Тут діє принцип:” Навів порядок в своєму місті? Наводь його в країні! “Я б на місці центральної влади уважно б дивився, за рахунок чого мери набирають такі високі відсотки. Може бути, таку людину варто призначати прем’єр-міністром?” – заявив Гордон.