Колишній депутат від "Партії регіонів" і ексглава Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Клюєв перебуває в розшуку і є ухвала суду про його затримання.

Про це розповів начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк Громадському.

"Є ухвала про затримання та доставку до суду. Звичайно, що вона має реалізовуватись", — підтвердив Горбатюк.

Крім того, за його словами, як повідомляє видання, Клюєв цьогоріч у травні інформував Інтерпол про те, що він знаходиться в Росії, а саме в селі Шульгіно Одинцовського району Москви.

Клюєв перебуває у національному розшуку за запитом Служби безпеки. Йому інкримінують привласнення майна, перевищення влади і незаконне перешкоджання мітингам. Датою його зникнення вказане 28 лютого 2014 року.

Нагадаємо, 23 червня Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати Андрія Клюєва у зв'язку з тим, що він не проживав на території України протягом останніх 5 років, з 2014 року.

1 липня Верховний суд роз’яснив, що зобов’язав Центрвиборчком повторно розглянути документи щодо реєстрації Андрія Клюєва кандидатом у нардепи.

2 липня Центральна виборча комісія зареєструвала Клюєва кандидатом у народні депутати. Рішення прийняли більшістю голосів на виконання постанови Верховного суду.