Вся відповідальність за будь-які провокації під час демонстрацій 17 жовтня ляже на президента України Петра Порошенка, заявив лідер партії "Рух Нових сил" Михайло Саакашвілі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Все через біометричні паспорти? Українці кинулися здавати путівки назад в турагентства

Лідер партії "Рух Нових сил", екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі попередив представників української влади і персонально президента країни Петра Порошенка про неприпустимість провокацій відносно учасників акції в підтримку політичної реформи.

У відеозверненні на своїй сторінці в Facebook політик прокоментував заяву радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка про затримання охоронця члена політради "Руху Нових сил" Давида Сакварелідзе при спробі купити зброю. Шкіряк пов'язав інцидент з підготовкою демонстрації 17 жовтня.

Саакашвілі стверджує, що ця заява не відповідає дійсності.

"Ви мене з кимось плутаєте, хлопці. Я, Михайло Саакашвілі, – не лідер маргінальної групи, як і не вискочка якийсь, не з неба звалився. Я не та людина, яка може готувати путчі", – заявив він.

Політик нагадав, що очолювана ним Революція троянд 2003 року в Грузії увійшла в історію як зразок мирного повстання.

"Звинувачувати мене в підготовці збройних провокацій – це тупо. Ви реально вважаєте свій народ бидлом, думаєте, що йому можна продати будь-яку ахінею. Я покладаю всю відповідальність за провокації, які можуть трапитися під час мирної акції завтра, особисто на Порошенко. А також – на Авакова (міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков) і всю цю групу, яка робить вигляд, що керує країною, а насправді займається корупцією і злодійством ", – сказав Саакашвілі.

"Даю вам слушну пораду: не робіть дурниць. Щоб ніхто з вас навіть не думав про якісь провокації. Провокації вас не врятують, але посилять ваше положення", – додав він.