Дитина не може ходити, через пошкодження пухлиною хребта. Василь Лисовець за свій чотирирічний вік вже подолав третю стадію раку (нейробластому). У віці семи місяців у хлопчика виявили маленьке збільшення круглої форми у області хребта. Хлопчику призначили лікування, але ситуація погіршилась. Відтак уже у клініці в Києві рідним Василя повідомили, що одразу після виявлення "гульки" необхідно було провести хірургічне втручання з видалення невідомого тіла, однак було уже пізно.

Хворобу вдалося здолати, але вона по собі залишила негативний слід – парез ніг, він не може самостійно ходити.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Хлопчик переніс уже дві надскладні операції вартістю в десятки тисяч доларів. Одну з них проводили в Києві, а іншу – в Італії.

«Для відновлення рухової системи Василько весь час проходить дороговартісні курси хіміотерапій, реабілітацій у Києві. Лікарі гарантують, що він одужає і ходитиме як усі діти, але для цього необхідно провести ще останню операцію. Її вартість сягає близько 240 тисяч гривень», – розповідають рідні малюка.

Рідні дитини докладають всіх зусиль, щоб збирають гроші на лікування. Однак сума є занадно великою для сім`ї,  тому вони просять усіх небайдужих допомогти Василькові стати на ноги.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк
5168 7426 0176 4834 
Одержувач: Баб’як Любов Миколаївна

АБО

Ощадбанк
5167 4901 4050 9051
Одержувач: Лисовець Зоряна Зорянівна