Ватажок бойовиків ДНР Олександр Захарченко заявив, що готовий зустрітися з українською льотчицею і депутатом Верховної Ради Надією Савченко. Про це повідомляє сепаратистське агентство ДАН, передає Корупція.Інфо

"Можна зустрітися. Тільки спочатку я повинен розуміти, про що будемо говорити. А то сама ця зустріч на нейтралці більше схожа на піар, проти якого начебто виступає Савченко. Я готовий вислухати пропозиції по порядку. Якщо Савченко запропонує обговорити конкретні та реально важливі речі, то можна зустрітися", — заявив ватажок бойовиків.

"Київ "морозить" Мінський процес, треба говорити з усіма, хто готовий до переговорів", — сказав Захарченко.

"Але тільки говорити про реальні речі, а не піаритися", — додав ватажок бойовиків ДНР.

Нагадаємо, раніше Надія Савченко виступала з пропозицією провести переговори на нейтральній території з ватажками бойовиків ДНР і ЛНР Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

Як повідомлялось раніше, українській льотчиці та народному депутату з фракції "Батьківщина"Надії Савченко запропонували посаду в Раді національної безпеки і оборони України.

Раніше в мережі викликало ажіотаж заява української льотчиці, народного депутата з фракції "Батьківщина" Надії Савченко про те, що Ростов-на-Дону, розташований на території Росії, є українським містом.