Кошти потрібні для лікування хлопчика. Виноградов Даниїл вже кілька разів потрапляв до лікарні з сильними порушенням роботи кишківника. Лікування не приносить довготривалого ефекту, і малюк знову і знову потрапляв до лікарів чи то з сильною діареєю, блюванням чи кишковою кровотечею. У дитини хвороба Крона – хронічне неспецифічне гранулематозне запалення шлунково-кишкового тракту. 

"5 тижнів тому трапилася біда – у дитини відкрилася кровотеча, 2 тижні нам ставили кровзоупиняльні крапельниці по 10 годин на день. Результату це не принесло і нас перенаправили до Києва, де ми досі. Лікарі борються за наш стан, до кровотеч додалась температура 39,8, причину якої встановити не вдається. Дещо з препаратів дає лікарня, але багато всього треба купувати самостійно, кожен день йдуть величезні гроші. Всі можливі варіанти ми вичерпали", – каже мама малюка. 

Мама хлопчика у відчаї, адже ані на лікування, ані на подальше обстеження коштів у неї немає. Тож вона вимушена звернутися по допомогу до небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5168 7573 6218 1739

Виноградова Наталія Вікторівна