Дитині потрібна тривала реабілітація. У Максима під час народження була пологова травма, перетиснуті шийні хребці, в результаті якої пішов збій у розвитку всього організму, і це позначилося як на органах так і на м'язах, які досі залишилися слабкими – гіпотонія м'язів.

Лікарями було поставлено діагноз ДЦП, спастичний нижній парапарез, затримка стато-кінетичного розвитку, недорозвинення мови, когнітивні порушення.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"В результаті докладених зусиль з нашого боку як батьків, і з боку лікарів-реабілітологів та інших кваліфікованих фахівців, наш малюк на сьогодні може самостійно вставати біля опори і нетривалий час ходити за дві руки. Це для нас вже вагомі результати, але для того, щоб дитина змогла повноцінно самостійно розвиватися, потрібно в жодному разі не зупинятися на досягнутому і продовжувати лікування і реабілітацію", – розповідає мама малюка.

Проте у родини не вистачає фінансів, щоб забезпечити сина потрібним лікуванням, за три роки були витрачені всі заощадження. Тому вони просять допомоги небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7573 6534 8780

Андронакі Наталія Василівна.