7-річній Олі Храпійчук із селища Сахкамінь на Хмельниччині дуже потрібна допомога, щоб пройти операцію, яка має врятувати її хребет.

Історія хвороби дитини почалася у весні 2019 року, коли у крихітки почалися болі у спині. «У лікарні встановили діагноз – деформація стопи, рекомендували масаж та мазі. Біль припинився. Все було добре, але в один момент у Олі змінилась хода, дихання, почав рости горб. При повторному зверненні  направили на обстеження у Хмельницьку обласну лікарню, де встановили діагноз – перелом грудних хребців і компресія спинного мозку», – розповідає тітка Олі.

Такі результати наполохали медиків, тож дитину скерували до столичних фахівців, які б встановили через що виникли такі надскладні наслідки. Саме тут з’ясували, що у дитини туберкульоз кісток.

«Зараз дівчинка в “Охмадиті” і готується до наступної (вже третьої) операції. Їй мають встановити пластину з імплантами для стабілізації хребта. Бо внаслідок туберкульозного спондиліту зруйновано 5 хребців у грудному відділі, клиновидна деформація тіл хребців та вже серйозно страждає кістковий мозок», – додає тітка маленької.

Якщо терміново не провести операцію, дівчинка залишиться лежачою на все подальше життя. Придбати дороговартісну пластину родині допоміг благодійник. Але супутні витрати і головне реабілітація після операціє обійдеться родині в десяток тисяч гривень. Саме на це родина просить допомогти зібрати їм кошти.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку: 5168 7573 6039 8376

Отримувач: Дейчук Неля Миколаївна