Заяви лідера забороненої КПУ Петра Симоненка про необхідність федералізації України – це карта, яку Кремль розігрує в Україні ще з 2014 року, передає Корупція.Інфо

"Мені взагалі важко коментувати заяви політичного трупа, який на сьогодні є Симоненко", – сказав у коментарі OBOZREVATEL.UA народний депутат від фракції "Народний фронт" Дмитро Тимчук.

За його словами, федералізація – це карта, яку Кремль розігрує в Україні ще з 2014 року, і зараз намагається розігрувати і надалі."Але варто зауважити, що Україна вже зробила свій вибір у вигляді реформи децентралізації, ми не йдемо тим шляхом, який нам постійно підсовує Москва. Я вважаю, що те бачення, яке відпрацьоване на законодавчому рівні, і на рівні виконавчої влади у вигляді децентралізації, воно цілком відповідає і потребам часу, і потребам України та українців", – сказав нардеп.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду

Як раніше повідомлялося, в Україні приріст фонду місцевих бюджетів в січні і лютому 2018 року склав 21% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.