Помер Роман Вітошинський – відомий співак, Народний артист України. Серце соліста Львівського театру опери та балету імені Соломії Крушельницької зупинилося у ніч на 12 червня. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook колега Романа Зеноновича Олег Лихач.

"Ранішній дзвінок… Тривожне передчуття… Сьогодні вночі пішов у засвіти Роман Вітошинський… Неперевершений артист, педагог, людина, людина з великим і добрим серцем", – написав артист.

Українці висловлюють свої співчуття рідним і близьким співака.

Вічна пам‘ять, Маестро, Ой як сумно, ще одна частинка молодості відлетіла на небо. Хай Господь тримає його в своїх обіймах. Вічна пам‘ять панові Романові, Голос мав дослівно ангельський, унікальний… Вічная пам'ять!, Моя свідомість відмовляє мені в це повірити. Пишу співчуття, а десь по пам'яті звучить його арія Рудольфа…Бо такого голосу я й понині ніде не чув у порівнянні… Ой важко  це усівідомити. Царство небесне Роману Зеноновичу. Вічна пам'ять нашому дорогому вчителю.
Неперевершена Людина, світового масштабу тенор-артист, гуморист і просто щирий товариш! Нехай спочиває з Богом!

Поховають Романа Вітошинського на Личакові сьогодні, 13 червня. Про це інформує прес-служба ЛМР. 

Сьогодні, о 12.00 год., розпочнеться прощання з покійним у фойє Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Тож усі охочі зможуть прийти попрощатись з відомим львів’янином. Відтак о 13.00 год. відбудеться Чин похорону. Далі похоронна процесія прослідує на Личаківське кладовище, де на полі №13 відбудеться Чин погребення.