Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтефракс-Україна, про це повідомив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник, передає Корупція.Інфо

Популярне: Нові рекорди: повідомили “свіжий” курс валют, долар знову значно подорожчав

За його словами, рішення було ухвалено для запобігання поширенню захворювання і стосується дитячих закладів усіх форм власності. Такі заходи вживаються терміном на один місяць.

"У дитячих колективах буде проведено перевірку на наявність у них щеплень від кору, й діти, в яких відсутні такі щеплення або медичні довідки, що дитина перехворіла на кір і має імунітет, або що дитині протипоказані щеплення, такі діти до занять у школах і в дошкільних закладах не допускатимуться", – сказав він під час брифінгу в середу.

Він також повідомив, що з батьками та батьківськими комітетами дитячих дошкільних закладів і шкіл буде проведено роз'яснювальну роботу.

"Ми не оголошуємо карантин, а проводимо профілактичні заходи", – наголосив він.

М.Поворозник повідомив, що 20% київських дітей не щеплені від кору. За його словами, у 2016 році в Києві було зафіксовано два випадки захворювання на кір, у 2017 році – 80, у перші десять днів 2018 року – 61 випадок, з них 49 випадків у дітей. Практично всі хворі діти не були щеплені від кору.

На сьогодні в Києві на кір захворіли 12 дорослих, дев'ять із яких госпіталізовані, додав перший заступник голови КМДА.