Через завелику кількість звернень, терміновий закордонний паспорт видають за півтора місяці. Максимум документ можуть виготовляти до двох місяців, передає Корупція.Інфо

Популярне: Від отриманих травм помер на місці: У Харкові посеред проспекту загинув молодий хлопець

Про це Gazeta.ua розповів керівник Міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко, передає 

“Справді є затримки по видачі термінових закордонних паспортів. Це обумовлено тим, що велика кількість людей хоче їх отримати. В роботу взяли багато документів. Очікуємо, що з Нового року оформлення паспортів пришвидшать. У січні на “Поліграфі-Україна” запустять додаткове обладнання, на якому виготовляють саме закордонні паспорти”, – сказав Борис Наливайко.Нетерміновий закордонний паспорт виготовляють протягом 3 місяців.

“Ось отримали паспорти, документ на який здали 12 вересня. Рівно 3 місяці виготовляли нетерміновий паспорт. 2 листопада люди здали документи на терміновий паспорт. Отримали його рівно за 1,5 місяці”, – зауважив Наливайко. – Бажаючі можуть отримати вільні талони зранку в терміналі. Якщо хтось не приходить на заявлений час, а такі є щодня, то програма автоматично ставить у чергу людину, яка прийшла в цей день, і вона подає документи. Задоволений введенням електронної черги. Нема списків, які люди переписували по кілька разів а потім сварилися. Все чесно і прозоро”.