3 грудня відбудеться анонсований партією «Рух нових сил» Марш за імпічмент – на підтримку прийняття закону про імпічмент президента, передає Корупція.Інфо

Популярне: Благословили! В УПЦ дозволили вінчання між хресними батьками

Захід розпочнеться о 12.00 в Києві в парку ім. Шевченко і триватиме до 15.00.

Глава діючої в Україні партії «Рух нових сил», екс-губернатор Одеської області і екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі закликав своїх прихильників і всіх, хто незадоволений ситуацією в Україні, вийти на акцію протесту. На сторінках в соцмережах сам Саакашвілі і члени партії анонсували на 3 грудня марш на підтримку прийняття закону про імпічмент президента.

Позафракційний депутат Юрій Дерев’янко вже зареєстрував законопроект №7248 «Про президента України і порядок припинення його повноважень», де прописується, в тому числі, і механізм відсторонення глави держави.

Існуюча зараз процедура робить практично неможливим реальне проведення імпічменту, потрібна підтримка більше 2/3 парламентаріїв і суддів Конституційного суду.

Крім того, по Україні розпочато збір підписів під листом про недовіру Президенту України. Саакашвілі пропонує почати з 3 грудня «народний імпічмент», в разі якщо Верховна Рада не проголосує за закони, ініційовані «Рухом нових сил», – про створення Антикорупційного суду і зняття депутатської недоторканності.

Уже в 200-х містах України з’явилися білі намети, в яких прихильники партії Саакашвілі роздають інформаційні листівки. Уздовж доріг стоять банери з написом «Імпічмент». Як заявляють організатори маршу, їх роздавальні матеріали та намети намагалися викрасти під час доставки поштою, активістам погрожують. Сам Саакашвілі стверджує, що є розпорядження про його арешт СБУ і Генпрокуратури.

На сторінці в Фейсбуці він розмістив звернення до своїх однодумців: «Шлях злиденної диктаторської країни третього світу, яким веде Україну Порошенко і його посіпаки — це не наш шлях! Цієї неділі, 3 грудня, о 12:00 в Києві, в Парку Шевченка ми починаємо народний імпічмент президента. Ми маємо довести, що ми є, і що нас набагато більше, ніж вони думають! Імпічмент — замість революцій!»