Українці не будуть їсти раків. Ну, принаймні, поки діє заборона на їх вилов. А всі, хто буде їх ловити, будуть визнані браконьєрами, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тіла розкидало по всій дорозі: Біля Львова сталась смертельна ДТП за участі кількох автомобілів. Ці кадри не для слабких (ВІДЕО)

Про це повідомила прес-служба Держагентства рибного господарства.

Зараз у раків почався період линьки, вони втрачають панцир і абсолютно беззахисні перед будь-якою небезпекою. У Чернівецькій, Віницькій, Києвській, Луганській, Хмельницькій та Запорізькій областях заборона вже діє, а 20 серпня вона вступає в дію у Волинській, Миколаївській, Харківській та Рівненській областях.

Панцир у ракоподібних відновлюється тривалий період – протягом півтора місяців, стільки ж триватиме і заборона на вилов – до кінця вересня.

Ті, хто не буде виконувати заявлені правила і проігнорує заборону, заплатять штраф. Правда, він досить мізерний – від 34 до 680 грн., Але якщо врахувати, що треба буде заплатити 25 гривень штрафу додатково за кожну виловлену особину, то можна опинитися в чималій програші.

І навпаки: коли заборона буде знята, можна буде з великим задоволенням приступити до улюблених ласощів. І раків буде більше.