У Кабінеті міністрів пропонують зобов’язати встановити платіжні термінали всіх суб’єктів господарювання, в тому числі платників єдиного податку, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Навіть не прикриває інтимних місць…”: Максакова вразила розпусним фото

Відповідний проект постанови розробило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Відомство пропонує зобов’язати всіх без винятку суб’єктів господарювання, які продають товари (включаючи продажі дистанційним способом) або надають послуги, забезпечити можливість безготівкових розрахунків з використанням терміналів.

Торговці, які працюють на загальній системі оподаткування, повинні будуть встановити платіжні термінали до 1 липня 2018 року. Платники єдиного податку другої та третьої груп з торговельною площею до 20 кв. м, які працюють в містах, повинні забезпечити можливість безготівкового розрахунку до 1 січня 2019 р.. Для “спрощенців” другої та третьої груп з торговельною площею до 20 кв. м. та для працюючих у селах торговців норма стане обов’язковою з 1 липня 2019 року. Спрощенці першої групи повинні обзавестися платіжними терміналами до 1 січня 2020 року.

Контролювати встановлення платіжних терміналів буде Державна фіскальна служба.

У Мінекономрозвитку підрахували, що введення таких вимог вплине приблизно на 183 тис. малих і мікропідприємців. Згідно з оцінками відомства, на встановлення платіжного терміналу та його обслуговування один суб’єкт протягом першого року витратить понад 6 тис. грн. Видатки усіх суб’єктів, які потраплять під регулювання, протягом першого року складуть понад 1,21 млрд грн.