Кабінет міністрів сьогодні, 3 серпня, на позачерговому засіданні провів кадрові призначення: Мінфін отримав держсекретаря, а один з найбільших гірничо-збагачувальних комбінатів України – нового гендиректора. Також прийнято постанову про збільшення пенсійних виплат для членів сімей загиблих на Донбасі військовослужбовців Збройних сил України (ЗСУ).

Про це повідомляє представник уряду у Верховній Раді (ВР) Василь Мокан за підсумками засідання Кабміну Дениса Шмигаля 3 серпня 2020 року.

За повідомленням Василя Мокана, уряд провів наступні кадрові зміни:

призначити Дмитра Самоненка державним секретарем Міністерства фінансів (шляхом укладення контракту на період дії карантину);

погодити призначення Антона Бендика виконуючим обов’язки генерального директора Державного підприємства “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”.

Відзначимо, що також на сьогоднішньому засіданні уряду за дорученням президента Володимира Зеленського Кабмін затвердив проект постанови “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб”, яким підвищуються пенсії для 9,6 тис. членів сімей військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО / ООС.