У Верховній Раді поки не зареєстровано законодавчих ініціатив, пов’язаних з переговорами по Донбасу в рамках Тристоронньої контактної групи і Нормандського формату.

Про це в неділю, 6 грудня, в ході спілкування з журналістами заявив спікер Дмитро Разумков.

“Звернень до нас щодо законодавчих ініціатив, які необхідно було б напрацювати в рамках роботи вищезгаданих органів (переговори в Нормандські форматі і в ТКГ – Ред.), не надходило”, – сказав Разумков.

За його словами, парламент може самостійно написати і прийняти “правильні закони”, однак питання полягає в тому, щоб рухатися в одному напрямку для досягнення миру на Донбасі.

“Тому що, якщо Верховна Рада буде просто самостійно писати і просто приймати закони, а це не буде корелюватися з тими завданнями і позиціями, які відстоює українська сторона в рамках цих мирних переговорів, то це будуть просто прийняті закони. Я впевнений, нам треба не просто це, нам потрібен мир, нам потрібно повернення наших територій і збереження життів “, – додав Разумков.

Нагадаємо, нещодавно спікер парламенту заявив, що на наступному пленарному тижні з 15 по 18 грудня Верховна Рада може розглянути законопроект про продовження дії закону про особливий статус Донбасу на рік.