Про тарифи і перекриття трас, розпочав свій допис у Фейсбуці екснардеп і екс-керівник “Правого сектору” Дмитро Ярош.

Сьогодні їхав по Україні з «точки А» у «точку Б»…
По одній із трас не зміг проїхати, бо украінці її перекрили, вимагаючи зниження тарифів.
Чесно скажу – неприємно, бо прийшлось зробити «гак», але вважаю вимоги цих людей абсолютно справедливими: коли мільярдери здобувають надприбутки, люди зубожіють…

«Зелена» влада і тут надурила всіх. Очікувано.

Найбільше вражає нездатність так званої української влади чинити спротив російській агресіі, протидіяти кремлівським покидькам з опзж та будувати Самостійну Соборну Державу.

Виглядає на те, що ці «зелені хлопчики», інфільтровані російською агентурою, руйнують все, до чого торкаються, і своіми діями або бездіяльністю, здають нашу Державу.

Це видно і по Фронту, і по тилу… – резюмував Ярош.

В свою чергу, Джерело «Страни» в Раді розповіло як пройшла  зустріч спікера Разумкова і лідерів фракцій з прем’єр-міністром Денисом Шмигаль.

«Зустріч була гострою. Слово взяв Шмигаль, після йому посипалися запитання. Всіх не влаштували ігри з підвищенням тарифів, а також незрозуміла позиція Кабміну. Шмигаль був як завжди, по суті переказав прес-реліз Офісу президента. Разумков запропонував знизити тарифи на газ з січня, а не з лютого. Шмигаль пішов в ступор і сказав, що ринок так не працює і постачальники вже витратилися. Всі критикували Кабмін і докоряли відсутністю комунікації. В цілому глави фракцій залишилися незадоволені і вирішили викликати на килим Шмигаль 26 січня, коли збереться Рада. Цікаво й те, що Разумков відмовився запрошувати на пленарне засідання Вітренко, т.к той був призначений в обхід Ради. Шмигаль виступатиме один “, – говорить джерело.

Інсайдом поділився і нардеп Качура, ось про що він повідомив:

Відбулася нарада у Спікера ВР з представниками депутатських фракцій, Денисом Шмигаль, Юрієм Вітренко і Андрієм Коболєва.

Прем’єр підтвердив:

1) газ 6,99 грн. в період карантину, але «з прив’язкою до опалювального сезону, тобто фактично лютий-березень»;

2) субсидія власникам електрокотлів (близько 1000 грн.) Починаючи з січня (!). За зверненням власників через Мінсоцполітики;

3) з транспортування газу. Профільний комітет готує законопроект і ми в першу чергу його голосуємо.

А от телеграм канал Картель написав:

Наша інформація про те, що влада показово знизить тариф на газ на 30% підтвердилася, як і те, що інших тарифів зниження не торкнеться. Разом з тим, якщо брати тільки питання блакитного палива, головна фішка криється якраз в абонплаті. Її істотно знижувати по факту не будуть.