Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов, якого відправили на Донбас після смерті 5-річної дитини, очолить в зоні проведення Операції об’єднаних сил поліцейські сили.

Про це 6 червня повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін у Facebook.

"Сьогодні зранку командуючому ООС генералу Олександру Сирському представив нового керівника поліцейських сил в зоні проведення Операції об’єднаних сил генерала Дмитра Ценова", – написав він.

 За словами Аброськіна, в складі сил ООС на постійній основі несуть службу більше тисячі співробітників Національної поліції.

"Основне завдання – виявлення терористів, вилучення зброї та вибухівки, забезпечення громадського порядку", – додав він.

Нагадаємо:

Ценов сам попросив направити його в зону проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі.5 червня глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Ценов несе політичну відповідальність за дії своїх підлеглих, в результаті яких загинула п'ятирічна дитина в Переяславі-Хмельницькому і його відправлять на Донбас.

Також Аваков заявив, що не має наміру йти у відставку, але не знімає з себе політичної відповідальності.

4 червня у великих містах України біля управлінь поліції пройшли масові пікети з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Ситуація в суспільстві загострилася після трагедії в Переяслав-Хмельницькому на Київщині, де від пострілу загинула 5-річна дитина.

3 червня Кирил Тлявов помер у Київському міському центрі дитячої нейрохірургії.

У хлопчика виявили кульове поранення, яке спричинило перелом кісток черепа та пошкодження головного мозку. 
За підозрою у вбивстві дитини затримали двох поліцейських: Івана Приходька та Володимира Петровця.

Петровця і Приходька 4 червня арештували на 2 місяці без права внесення застави. Вони не визнали своєї провини, відмовились свідчити у справі і проходити тест на алкоголь і сліди пороху.