Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки, радника мера Херсона Катерини Гандзюк.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на сторінці в Facebook, опублікувавши відповідний документ.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Громадянину Мангер В.М. оголошено підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк", – написав він.

У документі йдеться про організацію злочину, передбаченого ч.3 ст. 27 п.4, п.6, п.11, п.12 ч.2 ст.115 КК України. Тобто, умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з корисливих мотивів, на замовлення, з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб.

Тепер група ГПУ і СБУ вживає заходів, щоб доставити Магеру в суд, тому що затримати його не можуть, оскільки злочин скоєно півроку тому.

Відзначимо, раніше стало відомо, що Мангера виключили з партії "Батьківщина". Йому також рекомендували покинути пост голови Херсонської облради.

Минулого тижня вийшло журналістське розслідування програми "Схеми", в якому стверджувалося, що Мангер пов'язаний з підозрюваним в організації вбивства Гандзюк. Зокрема, аналіз публічних реєстрів показав наявність ділових відносин з Олексієм Левіним ("Москал"), який втік за кордон. Крім того, за тиждень до нападу на Гандзюк юрист Мангера передав Левіну базу відпочинку на узбережжі Чорного моря в селищі Лазурному.