аваков
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розкрив подробиці затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини

Про це Аваков написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Корупція.Інфо

"16 квітня близько першої години дня двоє злочинців розстріляли колишнього шеф-редактора газети "Сегодня" Олеся Бузину. Сьогодні вранці злочинці були затримані.

Карний розшук і слідство МВС, протягом двох місяців проводили розслідування цього вбивства. Були отримані встановлені факти і отримані прямі докази про участь у цьому злочині групи осіб, в тому числі безпосередні виконавці вбивства.

Сьогодні вранці двоє встановлених підозрюваних були затримані. Двоє киян:Медведько Андрій Олександрович, 27.09.1989 р.н

Поліщук Денис Валерійович, 14.06.1990 р.н.,

Нами встановлено, коли, де і у кого зазначені особи набували автомобіль на якому надалі стежили за Бузиною. Саме на цьому автомобілі злочинці і зникли з місця вбивства.

Внаслідок вказівок автомобіль був встановлений і вилучені речові докази. За результатами проведених судових експертиз отримані прямі докази причетності зазначених осіб до скоєння цього вбивства", – розповів Аваков.

"Коли я говорю прямі докази, це – в тому числі експертизи ДНК з кинутого злочинцями одягу з місця злочину, експертизи слідів в автомобілі, прямі впізнання свідків, матеріали негласного спостереження, яке вели оперативники карного розшуку МВС щодо підозрюваних у злочині.

Після проведення всіх необхідний гласних і негласних слідчих дій, збору всіх необхідних прямих доказів і доказів рано вранці 18 червня, вказані особи були затримані", – підсумував Аваков.