У квітні 2017 року чоловік з башкирського Сибая замовив кілера для вбивства своєї матері, передає Корупція.Інфо.

Він збирався заволодіти сімейним бізнесом і таким чином усунути головного конкурента. Вийшло так, що вбивця прикінчив і його сестру, яка мимоволі стала свідком злочину.

Популярне: З субсидіями виникнуть проблеми: Влада вже попереджає українців готуватися до гіршого

Цю інформацію повідомляє СУ СКР по Республіці Башкортостан.

"Чоловік хотів заволодіти сімейним бізнесом з торгівлі товарами для шиття і рестораном і вирішив замовити вбивство своєї 54-річної матері, яка володіла бізнесом. Чоловік раніше сидів у колонії, знайшов колишнього співкамерника та домовився з ним, щоб той убив його матір. Дав йому ключі від квартири, її фото, а за роботу обіцяв заплатити 200 тисяч рублів", — говорить слідство.

За словами СКР, замовник координував дії кілера по телефону. Відомо, що вбивця чекав жертву у квартирі, але несподівано з'явилася 29-річна сестра замовника. Кілер розгубився і вирішив її прибрати зі свого шляху. Він розправився з дівчиною і сховав тіло.

"Потім прийшла господиня квартири, чоловік убив і її", — йдеться в повідомленні.

Кілер не зупинився на вбивствах. Перед відходом він прихопив з собою ювелірні вироби на 50 тисяч рублів і пляшку коньяку. Хоча сам замовник віддав йому тільки 60 тисяч рублів.

"У червні 2017 року виконавець і замовник були затримані. Кримінальні справи стосовно кілера зараз розглядаються в суді, а матеріали справи щодо сина підприємниці незабаром будуть направлені до суду", — відзначили в СК.

У вбитої сестри замовника залишився п'ятирічний син, опіку над ним оформили родичі.