Олександр Онищенко заявив, що Петро Порошенко вже програв свою політичну гру.

При цьому екс-нардеп додав, що готовий, якщо буде потрібно, викласти «козирну карту», ​​яка допоможе добити п’ятого президента одним пострілом.

Олександр Онищенко переконаний, що Петро Порошенко вже програв свою політичну гру. За великим рахунком, подальша доля п’ятого президента вже зрозуміла і передбачувана. Разом з тим Онищенко запевнив, що у нього є інформація проти лідера «Європейської солідарності», яка може того добити.

Правда, використовувати її просто зараз політик не збирається. Політик заявив, що в цей момент особисто він не планує добивати Порошенко. Однак якщо інші люди з цим завданням не впораються, то Онищенко готовий викласти наявну у нього «козирну карту», ​​яка посприяє знищенню п’ятого президента.

У зв’язку з цим варто нагадати, що зараз Петра Порошенка досить активно атакує Андрій Портнов. Зокрема, нещодавно юрист опублікував на своєму Youtube-каналі чергове звернення, в якому розповів, як українська держкомпанія купувала вугілля у панамської фірми, підконтрольної п’ятого президенту.