Засуджений за вбивство сестри Ірини Ноздровської вийшов на свободу за амністією, а обвинувачений у вбивстві самої Ноздровської змінив свої свідчення.

Про це у Фейсбуці повідомила юристка і правозахисниця Анна Маляр.

“Зараз ніхто навмисно не розганяє новини по справі вбивства Ірини Ноздровської, бо вже інші політичні реалії. Це тоді хотіли використати смерть Ірини і підняти по всій Україні бунти. А зараз у цій справі може відбуватись що завгодно, але суспільного інтересу немає… Чи, швидше, навпаки… Суспільного інтересу немає, тому у справі може відбутись що завгодно…

А найцікавіше починається саме зараз… Росошанський-син, той якого засудили за смертельний наїзд на молодшу сестру Ірини Ноздровської, вже звільнений за амністією. А Росошанський-батько, якого звинуватили у вбивстві Ірини, змінив свої покази у суді і тепер говорить, що то не він вбивав, його змусили зізнатись.

Звісно, що одне його зізнання або навпаки заперечення власної причетності не може бути покладене в обвинувачення і так змінюють покази в суді дуже часто й по інших справах. Але Ірину Ноздровську вбивали дуже жорстоко і за це повинні нести відповідальність всі причетні. Я була тоді не раз на місці злочину, і глибоко знаю ситуацію, мала змогу задавати питання дружині підозрюваного Росошанського. І в мене є своя думка і висновки… Я вважаю, що причетних більше ніж один… але в нас так часто трапляється, що може взагалі не знайтись винуватих….