Український програміст Олександр Скакунов, який успішно працював у Данії, вирішив переїхати в Україну, оскільки вона є сучасним Диким Заходом

Він розповів, що у Львові працюють дуже багато російських компаній. І хоча деякі з них пропонували йому хороші гроші, він вирішив, що патріотизм все ж вище, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Деканоїдзе розповіла всю правду про вбивство Павла Шеремета, ВАЖКО ВІРИТЬСЯ

 


 
"А не страшно повертатися в країну, де йде війна?" – найчастіше питання, яке нам задавали. Страшно. Коли сидиш виключно на новинній дієті з 2014 року, у картини світу сильно завалюється горизонт: зі Сходу летять загрози взяти Київ за три дні, Боїнги падають, Маріуполь трясе, в Мукачево "стріляють сигарети". Але потім приїжджаєш на випробувальний для нас із Україною термін, дивишся на реальність і розумієш істинні пропорції речей. Гарячої фази війни немає, у містах спокійно… У невзятому Києві проводять Євробачення", – розповів програміст.

"Наприклад, у Міністерстві інфраструктури потрібні розумні IT-менеджери. Якщо є бажання, ось прямо береш і подаєш свою кандидатуру на проект якогось цифрового сервісу для українських портів – був би релевантний досвід і резюме українською. Таких можливостей – море. "Так що ти можеш один?" Ілля Кенігштейн продавив поява 3G в Україні: зібрали натовп під Кабмін, притягли телефонну будку як символ старої системи, символ потрапив у медіа – все вийшло. Ти. Можеш. Бути. Прогресором", – додав Скакунов.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook захопився програмістом і його позицією.

"Здивований відвертим і щирим блогом Alexander Skakunov, який успішно працював програмістом у Данії, однак прийняв рішення повернутися в Україну. Повернувся для того, щоб внести свій внесок у розвиток України. Він почав освітній проект Zero to Hero – відеокурси, які вчать школярів, студентів і молодих фахівців основам ІТ на прикладі реальних завдань", – написав прем'єр.