Мер Харкова вважає, що кримінальне провадження, відкрите через погром в мерії, співробітники правоохоронних органів повинні перекваліфікувати в «спробу захоплення державних і громадських будівель», передає Корупція.Інфо

Таку заяву чиновник зробив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Популярне: "Можна піднімати мінімальну зарплату вже сьогодні!": Рева озвучив нечувану суму

За словами Геннадія Кернеса, зараз справа кваліфікується як «хуліганство». Мер стверджує, що все могло закінчитися смертю держслужбовців.

«Щодо того, що з учорашнього погрому в мерії поліція порушила справу за «хуліганство».  Я категорично проти. Шабаш міг обернутися людськими жертвами. Ми будемо боротися за те, щоб стаття була змінена на «спробу захоплення осударственних і громадських будівель» .Це моя принципова позиція. Погром мало був схожий на хуліганство.»

Нагадаємо, що 20 червня невідомі увірвалися в будівлю Харківської міської ради. За словами Кернеса, хулігани спортивної статури влаштували погром, розбили скло, а потім почали бійку. В ході бійки вони розпорошили газ, а потім підпалили димові шашки. Крім цього одного із заступників Геннадія засунули в сміттєвий бак.

За словами Кернеса, міліція покриває злочинців, так як під час погрому співробітники правоохоронних органів не втручалися до останнього, спостерігаючи за всією ситуацією з боку.