За словами експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі, особливо важливо притягувати корупціонерів до відповідальності взимку, коли через це явище відбуваються втрати енергоресурсів.

Відправляти корупціонерів за ґрати потрібно цілий рік. Таку думку 6 березня в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна” висловив колишній президент Грузії, ексголова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі.

“Ми в Грузії саджали. І саджати їх дуже важливо і навесні, і восени, і влітку. І взагалі сезон – він не залежить від місяця року”, – сказав він.

У політика Шустер уточнив стосовно зими.

“Узимку – особливо треба саджати. Узимку крадуть з електроенергії, із газу. Поки є необхідність саджати – їх потрібно саджати”, – вважає Саакашвілі.

Варто зазначити, що нещодавно в Раді, президент України Володимир Зеленський сказав, що українська влада провела низку реформ, щоб правоохоронцям було зручно працювати, але їм однаково не вдалося розкрити резонансні справи.

Зеленський сказав, що президент не впливає на роботу правоохоронців, на що в залі пролунав гул голосів.

“Тим, хто кричить “о-о-о”, я хочу сказати: “На жаль”. Але я хотів би зробити нашим правоохоронним органам два подарунки. Перший – це календар, він має нагадати вам, що надворі вже весна, – сказав президент.

Ці слова парламентарі привітали оплесками.

“Другий – це Кримінальний кодекс. Є підозра, що дехто його не має. На жаль. Сподіваюся, він стане вашою настільною книгою. На зустрічі влітку ви казали одноголосно: “У нас усе є, потрібна тільки політична воля”. Я вам її дав. Візьміть її. Ви казали: “Потрібно скасувати телефонне право”. Будь ласка. Ніхто зверху не спускає прізвища, на які треба звернути увагу… Як мені ще не втручатися у вашу діяльність, щоб вона нарешті дала результат?” – сказав президент.

Зеленський додав, що в Україні є шість правоохоронних органів, від яких “українці очікують результатів”.

“ДБР, СБУ САП, НАБУ, МВС, Генеральна прокуратура: у нас уже шість у країні органів, які мають забезпечувати порядок, справедливість та правосуддя. Невже не вистачає ще одного органу, щоб остаточно втілити в життя прислів’я про сімох няньок, у яких дитя без ока?” – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що влада провела низку реформ і запустила Вищий антикорупційний суд.

“Перезавантажили НАЗК, повернули відповідальність за незаконне збагачення, ухвалили закон щодо викривачів корупції. Як довго українському суспільству чекати результатів у найбільш резонансних справах? Ми обіцяли громадянам перемогу над корупцією. Зараз поки що навіть не нічия”, – додав тоді президент.