14 серпня, пізно ввечері, лікарка екстреної медичної допомоги Олена Михайлова, разом зі своєю бригадою поїхала на виклик на вулицю Біла. За попередньою інформацією, там хлопець зламав ногу. 

Приїхавши на місце виклику лікарка побачила, як товариш веде попід рукою молодика. На перший погляд вони були у стані алкогольного сп`яніння.


 
Хлопець, який супроводжував 19-річного потерпілого поводився дивно. Намагався нам зашкодити працювати. Він заліз в машину, в той час, коли ми надавали допомогу його товаришу. Ми просили його вийти, однак він не слухав. Вигнавши з машини, Роман (так звали чоловіка) почав "лізти" до нашого водія. А після повернувся в машину, де працювали ми (наша бригада того дня  була суто жіночою), – розповідає Олена Михайлова.

 Після численних зауважень Роман ніби то заспокоївся та погодився супроводжувати свого товариша до травмпункту. 

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Коли ми закривали двері машини, хлопець з усієї сили вдарив мене в лоб. Я вдарилась правою стороною голови в машину  – випала під автомобіль. Таке було відчуття наче цей момент тривав вічність. Я навіть не пам`ятаю чи втратила свідомість чи ні. З рани пішла кров. Мені надали медичну допомогу, – додає лікарка.

Медики викликали бригаду патрульних. Тим часом зловмисник втік з місця події.

Наразі Олена Михайлова перебуває у відділенні нейрохірургії Рівненської міської лікарні. У жінки медики діагностували черепно-мозкову травму, струс мозку та синдром окулярів.