Президент Володимир Зеленський привітав особовий склад і ветеранів Повітряних Сил ЗСУ зі святом

Президент України Володимир Зеленський привітав особий склад і ветеранів Повітряних сил з їх професійним святом.

Текст привітання розміщено на сайті глави держави.

“Українські захисники неба щоденно з гідністю виконують важливі і відповідальні завдання щодо захисту повітряних кордонів держави, в складних умовах здійснюють бойові і навчальні вильоти, вдень і вночі несуть бойове чергування на пунктах управління та аеродромах, — йдеться у привітанні глави держави.

– Завдяки вашій наполегливій, самовідданій службі Повітряні Сили є потужним видом Збройних Сил України, який спроможний якісно виконувати завдання щодо захисту повітряного простору держави.”

Глава держави висловив переконання в тому, що висока майстерність та готовність до негайного виконання завдань Повітряними Силами й надалі залишатимуться гарантією обороноздатності держави.

“Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави. Вдячний усьому особовому складу Повітряних Сил за професійність, мужність, рішучість, виявлені під час виконання покладених завдань”, наголосив Володимир Зеленський.

“Бажаю усім вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні!”, йдеться у привітанні.