Французький актор Венсан Кассель потрапив в аварію.

Так, знаменитість, який зізнався, що важко жити з молодшою ​​на 30 років жінкою, потрапив в ДТП під час поїздки на скутері.

Як пише видання Mirror, в середу в селі Арбоні, що у Франції Касселя підрізала машина, в результаті чого актор впав.

На допомогу Венсану прийшли пожежники. Знаменитість доставили в приватну лікарню PolyClinique d’Aguilera з легкими травмами обличчя.

Сьогодні Кассель зробив публікацію в своєму Instagram-Сторіс, де написав: “Я живий. Спасибі”.53-річний Кассель славиться чудовою фізичною формою. Актор захоплюється бойовим мистецтвом капоейра, що і продемонстрував в авантюрній картині «Дванадцять друзів Оушена».

З 1999 по 2013 року Венсан був одружений із зіркою італійського та світового кінематографа Монікою Беллуччі. У колишнього подружжя є дві дочки – Діва і Леоні.

З серпня 2018 го Кассель одружений на моделі Тіні Кунакі, з якою до цього зустрічався два роки. У квітні минулого року у пари народилася дочка, яку назвали Амазоні.

У портфоліо актора безліч яскравих ролей в таких фільмах, як «Ворог держави №1», «Незворотність», «Світ належить тобі», «Мій король», «Тринадцять друзів Оушена», «Цей незграбний момент», і багатьох інших.