Вдова покійного актора Армена Джигарханяна розповіла, що прямо перед смертю актора у не відбулася важлива розмова з чоловіком.

Тетяна Власова заявила, що буквально перед смертю Армен Джигарханян сказав їй такі слова, які не могли не зворушити.

Зокрема, останні кілька днів Армен Борисович провів в лікарні, і 16 листопада його дружина змогла вийти на відеозв’язок. Джигарханяна вивезли в спеціальній коридор лікарні, де доглядальниці гуляють з пацієнтами. Коли Власова вийшла на зв’язок, актор зізнався їй у коханні.

При цьому Власова нагадує, що протягом усього спільного життя актор ніколи не розкидався такими зізнаннями, і єдиний раз, коли він говорив про любов, стався після того, коли вони помирилися через деякий час після розлучення Джигарханяна з піаністкою Цимбалюк-Романовською.

Остання розмова стала ще одним одкровенням для Власової, і виходить, що Армен Борисович вдруге зізнався в любові і нібито попрощався зі своєю дружиною.

Нагадаємо, що Джигарханяна не стало на наступний день після цієї розмови. Як зізнається дружина, під час цієї Відеозустрічі актор навіть посміхався, але при цьому усмішка давалася йому з великими труднощами, було видно, що йому дуже важко.