Леся Кузнєцова, вдова убитого рік тому в Одесі Івана Кузнєцова, заявила про намір звернутися з вимогою покарати вбивцю до генерального прокурора та президента України.

Про це вона написала у Facebook.

Розповісти про своє рішення і публічно попросити допомоги вдову змусила поведінка правоохоронних органів. З невідомих причин вони гальмують розслідування вбивства і явно не поспішають затримувати вбивцю Сергія Стерненка, хоча є маса незаперечних доказів його злочину.

Леся коротко нагадала підписникам обставини трагічних подій 24 травня 2018 року. Тоді Стерненко зарізав Івана Кузнєцова ножем, бо йому здалося, що на нього можуть напасти. Хоча ні Іван, ні його товариш Олександр Ісайкул, який теж постраждав, просто проходили повз.

Відразу після вбивства Стерненко вів онлайн-трансляцію, демонструючи вмираючу людину, а потім труп, і розповідав про обставини скоєного вбивства.

“То у правоохоронців є все: знаряддя вбивства, відео, показання свідків, експертизи, сам підозрюваний. Але за півтора року слідства рішення так і не прийнято! Чому при всіх доказах підозрюваного виводять з-під кримінальної відповідальності, чому він розгулює на волі, знущаючись над усіма навколо і бравуючи своєю безкарністю, чому навіть після зміни влади в країні не виконуються обіцянки про “закон один для всіх”?” – запитує вдова вбитого.У зв’язку з затягуванням справи Кузнєцова має намір дійти до президента.

“Остання інстанція – наш новий президент Володимир Зеленський, до якого дуже хочу потрапити! На жаль, ще немає графіка прийому генерального прокурора, але я потраплю і до нього. Але розумію, що у Стерненка настільки високі покровителі, що тільки політична воля першої особи може вивести цю гучну справу з глухого кута, в який воно заходить”, – резюмувала Леся Кузнєцова.

Як відомо, справу про вбивство з участю екс-голови одеського ПС Стерненка передали з Одеси в Київ.

У постанові сказано, що розслідування вимагає більш високого професійного рівня, а тому передається у вищий підрозділ.

Нагадаємо, 24 травня екс-лідер одеського “Правого сектора” Стерненко заявив про замах і вбивство нападника. За його словами, їх було двоє. Один утік, інший отримав від Стерненка смертельний удар ножем в область живота.

Пізніше поліція Одеської області встановила місцезнаходження і затримала втікача. Зазначалося, що поліція розглядає всі версії події, “від банального побутового конфлікту або пограбування (коли сторони раніше були навіть не знайомі) до навмисного нападу з політичних мотивів за його громадську діяльність”.