Український президент Володимир Зеленський зворушливо привітав військовослужбовців Повітряних сил ЗСУ з Днем Військово-повітряних сил України.

Відповідне привітання з’явилося на сайті Офісу глави держави.

Зеленський підкреслив, що це свято мужніх людей, які вдень і вночі охороняють повітряний простір України, в складних умовах здійснюють бойові та навчальні вильоти, майстерно і оперативно перекидають повітрям на далекі відстані військовослужбовців, озброєння і техніку.

“Вдячний всьому особовому складу Повітряних сил за наполегливу, самовіддану службу, мужність і рішучість, проявлені при виконанні покладених завдань. Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави.

Впевнений, що завдяки високій професійній майстерності та відповідальності військовослужбовців цього потужного виду Збройних сил, небо над Україною завжди буде мирним, а наш народ – надійно захищеним. Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння батьківщині”.

Також президент нагородив медалями “За військову службу Україні” полковника Олександра Буряка, прапорщика Віктора Горохівського та полковника Віталія Палагуту. Медаллю “За захист батьківщини” нагороджені: старший солдат Володимир Вітвіцький, старший сержант Сергій Заїченко, майор Юрій Левинський, прапорщик Олександр Спільний і майор Ігор Філюшкін.